3-2-1 ŠTART! premiéra sobota 4. 2.

 

ÚPRAVA: PRIDALI SME ČASY PREMIETANIA NA PREMIÉRU 321 ŠTART!
Za tak krátky čas sa nám podarilo úplne vypredať obidve premietania nového fulldomového filmu, aj o 16:00, aj o 17:30. Ak sa Vám neušlo miesto, nemusíte zúfať – z dôvodu veľkého záujmu PRIDÁVAME ČASY PREMIETANIA.
Voľné miesta na premiéru sú tak aj na 14:30 a 19:00!!
Zavolajte nám na číslo 00421 33 730 1828 alebo sa objednajte správou. Pre rezerváciu miesta potrebujeme Vaše meno, tel. číslo a počet dospelých a detských lístkov. Tešíme sa na Vás!

 

Škrečok Elon nájde jedného dňa na záhradke robota, ktorý spadol zo svojej vesmírnej lode zaparkovanej na obežnej dráhe okolo Zeme. Tá sa ale chystá na druhý deň odletieť do vesmíru na svoju materskú planétu. Podarí sa Elonovi prekonať všetky prekážky a pomôcť robotovi vrátiť sa na svoju vesmírnu loď včas?  3-2-1 ŠTART! je dobrodružný animovaný film pre najmenších návštevníkov o odvahe a vynaliezavosti, ktorá je potrebná nielen pri ceste do vesmíru, ale aj pre každodenný život.

Srdečne pozývame širokú verejnosť na premiérové predstavenia uvedeného animovaného filmu 4. februára 2023 o 16:00 a o 17:30.

V spolupráci s Hvezdárňou Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom prinášame len pri príležitosti tohto programu aj veľkú atrakciu: spolu s našimi modelmi Mesiaca a Jupitera uvidíte exkluzívne v Hlohovci aj 5-metrový model Zeme.

Žiaci, ktorí obdržali polročné vysvedčenie s čistými jednotkami majú vstup na premiéru zdarma. Na overenie poslúži sken alebo fotografia v mobile rodiča.

Aj ostatných mladých návštevníkov čaká sladká odmena!

 

Tešíme sa na Vašu účasť.