Ako nás nájdete

Autom z diaľnice zo smeru Trnava, Piešťany /cestou I. triedy z Trnavy/:

V Hlohovci hneď za mostom je kruhový objazd, pôjdete priamo smerom na Nitru až po križovatku pri cintoríne. Na križovatke pri cintoríne sa zaradíte vpravo smerom na Sereď. Ale pozor, hneď na prvej odbočke treba odbočiť vpravo na Vinohradskú ul. /medzi činžiaky/. Potom pôjdete asi 500 m stále po hlavnej a v kopci odbočíte vľavo na Sládkovičovu ul. Na konci ulice sa nachádza Hvezdáreň a planetárium.

Autom smerom od Nitry:

V Hlohovci na križovatke pri cintoríne odbočiť vľavo smerom na Sereď. Ale pozor, hneď na prvej odbočke treba odbočiť vpravo na Vinohradskú ul. /medzi činžiaky/. Potom pôjdete asi 500 m stále po hlavnej a v kopci odbočíte vľavo na Sládkovičovu ul. Na konci ulice sa nachádza Hvezdáreň a planetárium.

Autom smerom od Topoľčian:

V Hlohovci pôjdete smerom na Nitru, Sereď. Na križovatke pri cintoríne sa zaradíte vpravo smerom na Sereď. Ale pozor, hneď na prvej odbočke vpravo treba odbočiť na Vinohradskú ul. /medzi činžiaky/. Potom pôjdete asi 500 m stále po hlavnej a v kopci odbočíte vľavo na Sládkovičovu ul. Na konci ulice sa nachádza Hvezdáreň a planetárium.

Autobusová zástavka:

napr. zástavka pri pošte alebo na Hlohovej ulici /k hvezdárni je to pešo cca 10-15 min/. Pôjdete smerom k pošte. Pri pošte odbočíte vpravo na ulicu Za poštou a pôjdete až na jej koniec /oproti sú Potraviny Jednota./ Potom zabočíte vľavo a potom na druhej odbočke vpravo pôjdete na ul. Nerudova a na vrchole kopca zabočíte vľavo na Sládkovičovu ul. Na konci ulice sa nachádza Hvezdáreň a planetárium.

Vlaková stanica:

Keď vystúpite z vlaku a obídete zľava vlakovú stanicu, cez cestu pokračujete po Pribinovej ul. Pôjdete dlhou ulicou až na jej koniec asi 15 minút. Potom odbočíte vľavo na ul. SNP k pošte. Pri pošte odbočíte vpravo na ulicu Za poštou a pôjdete až na jej koniec /oproti sú Potraviny Jednota./ Potom zabočíte vľavo a na druhej odbočke vpravo pôjdete na ul. Nerudova a na vrchole kopca zabočíte vľavo na Sládkovičovu ul. Na konci ulice sa nachádza Hvezdáreň a planetárium. /Vlaková stanica je najďalej vzdialená od hvezdárne, pešo cca 30 min. /