(Image credit : Centers for Disease Control and Prevention's Public Health Image Library )

Oznam – lockdown

Vážení záujemcovia a návštevníci!

Na základe nariadenia ústredného krízového štábu a vlády SR od 19. 12. 2020 rušíme všetky podujatia do odvolania. Ak máte objednaný a zaplatený termín predstavenia a želáte si navštíviť niektoré iné po skončení krízového obdobia, sledujte naše stránky a po svojom výbere nám nahláste preloženie. Ak máte objednaný a zaplatený termín predstavenia a chcete vrátiť vstupné naspäť, zavolajte na tel. č. 033/730 18 28. Prípadne pošlite e-mail na adresu objednavky@hvezdaren.org s vašim menom a číslom účtu, na ktorý chcete peniaze vrátiť.

Všetci pevne veríme v skoré obnovenie podujatí a otvorenie našej inštitúcie pre Vás. Ani v tomto čase však nezaháľame. Snažíme sa všetko vylepšiť tak, aby ste sa u nás cítili ešte príjemnejšie, zažili viac zábavy, ale predovšetkým, aby ste mohli odhaliť, spoznať a preskúmať ešte viac tajomstiev vesmíru a prírody okolo nás.

Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a v Novom roku sa celý kolektív pracovníkov Hvezdárne a planetária M. R. Štefánika v Hlohovci teší na všetkých Vás. Čo najskôr…

Dovidenia! 🙂